top of page

BİZ KİMİZ

2002 yılında, emekli matematik ve astronomi  öğretmeni Doğan Ulaş tarafından kurulan Deniz Çadır Kamp, Aydoğan Ulaş, Gündoğan Ulaş, Meliha Ulaş  ve Erdoğan Ulaş tasarrufunda yönetilmekte, hizmet vermektedir.

Kamp arazisinde atılan ilk adım, mevcut asırlık zeytin ağaçları ve fıstık çamlarına ilaveten yeni zeytin ağaçları ve çam ağaçları dikimi ile yeşil bir alan yaratmak için olmuştur. Kampımızda, kurulduğu günden bu yana tek bir ağaç kesilmemiştir. Zeytin ağaçları, çam ağaçları ve denizin iç içe olduğu kampımızda gereksiz yapılaşmadan uzak durarak doğal ortamı bozmamayı hedefliyoruz. Killik Koyu'na doğru yürürken sağ tarafınıza dönüp baktığınızda Deniz Çadır Kamp'ı ayırt edebilirsiniz.

Ege denizinin temiz, sakin, huzur dolu bir koyunda yer alan kampımıza gelecek tüm misafirlerimize iyi tatiller dileriz.

KAMPİNG

Karayolları güzergâhı ve yakın çevrelerinde, kent girişlerinde, deniz, göl, dağ gibi doğal güzelliği olan yerlerde kurulan ve genellikle turistlerin kendi imkânlarıyla geceleme, yeme-içme, dinlenme, eğlence ve spor ihtiyaçlarını karşıladıkları tesis.

Bugünün yerel halkı ve turistlerin ihtiyaçlarını karşılarken gelecek nesillerin aynı imkanlardan yararlanma haklarını gözönünde bulundurmak zorundayız.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM

Destinasyonun geleceğini korumak amacıyla turizmin doğal çevreye ve yerel halk kültürüne verebileceği zararları en aza indiren, bölge ekonomisine yapacağı katkıyı en üst düzeye çıkaran uygulamalardır.

bottom of page